חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
בתוך החדר לייב - צפיה בהדמות טיפול

בתוך החדר לייב

במהלך השנה האחרונה, ד”ר רן אלמוג וליאור בירן יצרו שני קורסים מקוונים בהם ניתנה לנרשמים ההזדמנות לצפות בשעות טיפוליות מוקלטות ובשיח של רן וליאור אודות הבחירות וההחלטות שעשו כמטפלים במהלך השעה הטיפולית. קורסים מוקלטים אלה הם הזדמנות נדירה להיכנס לחדר הטיפול כמו “זבוב על הקיר”. 

כעת, אנחנו מציעים לכם להיכנס שוב איתנו לחדר הטיפול, הפעם באירוע “חי” שהוקלט בנוכחות קהל. בסדנה, רן וליאור עבדו כל אחד מהם עם “מטופל” בפגישה חיה, בת 45 דקות, לא מתוכננת או מבוימת. לאחר המפגשים הטיפוליים, נערך דיון בהשתתפות הקהל בניסיון להבין ולפענח את המתרחש במפגש הטיפולי ובחווייתו של המטפל והמטופל בתוכו. 

אנחנו מאמינים מאד בצפיה בהדגמות טיפוליות כאחת הדרכים המרכזיות ללמידת טיפול, כך רצינו לייצר ביום זה הזדמנות כפולה – צפיה בהדגמות חיות ואותנטיות, ולאחריהן דיון מעמיק, הנוגע באופן החשיבה של המטפל בחדר והדברים המנחים אותו.

המפגש הוקלט וניתן לרכוש גישה אליו בלינק מטה, בעלות של 130 ש”ח. 

משתתפי היום

ליאור בירן פסיכולוג קליני

ליאור בירן


פסיכולוג קליני מדריך, מלמד ACT וגישות טיפול התנהגותיות ואינטגרטיביות במגוון מסגרות. מנהל מרפאת “קמה” לטיפול בטראומה ואובדן, מרכז בריאות הנפש “שלוותה”.

ד"ר רן אלמוג

ד”ר רן אלמוג


פסיכולוג קליני וד”ר לסוציולוגיה. זהותי המקצועית ועבודתי נסובות סביב ACT אשר עבורי אינה רק עוד דרך טיפול או אוסף של טכניקות, אלא מסגרת לחשיבה פילוסופית, תיאורטית וטיפולית מקצועית ואישית​.

אלון נכטיגל

אלון נכטיגל


אלון נכטיגל, עובד סוציאלי קליני MSW ושחקן תיאטרון בוגר סטודיו למשחק ניסן נתיב תל אביב. שחקן, כותב, מנחה ומפתח סדנאות סימולציה לארגונים.​

מבנה ההקלטה – בתוך החדר לייב – צפיה בהדגמות טיפול

חלק 1 – איך אנחנו יושבים בחדר? שיח בין רן אלמוג וליאור בירן – 30 דקות

חלק 2 – ליאור ויאיר – הדגמה של שעה טיפולית – 45 דקות

חלק 3 – רן ורותם – הדגמה 2 של שעה טיפולית – 45 דקות

חלק 4 – דיון בהשתתפות הקהל, ניתוח המפגשים וההתערבויות – 90 דקות

רכישה

130 ש”ח
  • גישה לשנה
  • צפיה בקצב ובזמן שלכם
  • צפיה ושמע באיכות גבוהה
  • לאחר ההרשמה יישלח מייל עם פרטי המשתמש לכניסה להקלטה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

תוכן עניינים